Breaking News

VARAK BASKIDA İDDİALI DESENLER

Geçen sezondan beri devam eden varak baskı furyası bu sezon da yeni renk ve desenler ile kendini uzun bir süre daha göstermeye devam edecek.

varak-baskida-iddiali-desenler

varak-baskida-iddiali-desenler-1
Küçük ve minimal leopar ,yılan ,zebra desenler zirvede kalmaya devam ederken, daha da fazla dikkat çekmek için boyutları büyütülerek kullanılmaya başlandı. Bu desenlere ek olarak mesh kumaşlar üzerine basılmış harf ya da numaralardan oluşan, parçalı ve büyük ya da çiçekli, tropikal, aztek, balık pulu desenler de kıyafetlerde kendisini göstermeye devam ediyor. Renklerde ise soft, mat beyaz, mat siyah, bakır ve bronz tonları, sedefli renkler göze çarpmakta olup iri desenler ile muhteşem bir kombin oluşturmaktalar.

Yazlık elbise ve kalem eteklerde özellikle büyük aztek ve tribal desenlerde mat gümüş, mat beyaz ya da bronz ve sedefli tonlar göze çarparken; tişörtlerde ise oldukça abartılı ve parçalı desenler bu sezon sıkça karşımıza çıkacak. Cesaret edip seçeceğiniz bu kıyafetler ile tarzınıza farklı bir hava katacak ve tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Şimdi elbise dolabınızda bu harika ışıl ışıl ve farklı ürünlere yer açın!

Check Also

VARAK BASKIDA ISI FAKTÖRÜ

Varak folyosu Varak patı Pres basınç ve hızı Presin ısı iletimi Baskı prosesinde bu dört …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?