Breaking News

METALİK IŞILTILAR TRENÇKOT MODASINI BELİRLİYOR!

2014 yılında öne çıkan metalik varak baskılı parçalar, 2014/2015 yılı sonbahar ve kış modasına da göz kırpmış görünüyor.

trenckot-ebulten-banner

trenckot-ebulten-banner-1
Moda haftalarında da ön plana çıkan ve kış aylarının vazgeçilmezi olan oversize kabanlar, trençkotlar ve maskülen yapıdaki ceketlerde metalik varak baskıları oldukça fazla görebilirsiniz. Kışın soğuk havasını biraz olsun renk ve ışıltıyla ısıtmak isteyen tasarımcılar, sadece dış giyim ile değil tamamlayıcı parçalar ve aksesuarlarla da şıklığı bütünleştirmeyi amaçlamış gözüküyorlar.

Burberry, özellikle ilkbahar/yaz koleksiyonunda tasarımcı Christopher Bailey’nin tasarladığı birbirinden şık ve metalik renkli pardösüleri ile geçen sezonda adını fazlasıyla duyurmuştu. Bu sezonda kışa damgasını vuracak gibi duruyor.

Kış sezonunda varak ışıltısı, sadece bayan giyimde değil, erkek modası üzerinde de iddialı parçalar ve tamamlayıcı kombinlerle görülecek gibi. Şimdiden 2015 yaz ayı koleksiyonlarını da tamamlayan tasarımcılar, kışın görkemli ışıltısını yaz aylarına da aktaracaklar. Klasikleşen parçalar haline gelen varak ve metalik görünümlü ürünlerden birine sahip olmak için doğru zaman, ne dersiniz…

Check Also

VARAK BASKIDA ISI FAKTÖRÜ

Varak folyosu Varak patı Pres basınç ve hızı Presin ısı iletimi Baskı prosesinde bu dört …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.