Breaking News

GÜCÜN RENGİ DOLAPLARIMIZDA: BORDO

Modayı yakından takip edenler bilirler ki; bordo, kış aylarının her zaman vazgeçilmez renkleri arasındadır.

bordo-renkli-varak-1

Kıyafetten paltoya, ayakkabıdan çantaya hatta aksesuarlarımıza kadar gücünü hissettiğimiz bordoyu, kendi moda anlayışımız içinde sık sık kullanırız. Asaletin de simgesi olan bu rengi hiç metalik ışıltıyla birleştirmeyi düşündünüz mü? Yahut düşünüp de kendinizde uygulamaya cesaret ettiniz mi? İşte size güzel bir fırsat.. Bu kış çok sık karşılaşacağımız, vitrinlerde her bir objede karşımıza çıkabilecek metalik bordo renkler, gerçekten güçlü ve iddialı olmanın altına imzasını atıyor.

bordo-renkli-varak-2

Metalik varak ışıltısını bordoyla harmanlayan, özellikle deri efekti veren taytları, spor şıklığı en üst seviyeye çıkaran ayakkabıları, düz bir elbiseyi bambaşka bir havaya büründüren clutch çantaları, abiyelerin olmazsa olmazı yüksek topuklu pabuçları bu sezonun en trend parçaları olarak sayabiliriz.

bordo-renkli-varak-3

Bordo rengin metalik ışıltısını, siyah deri veya tona ton bir kadife parçayla tamamlayarak şıklığınıza şıklık katarken, asilliği ve zarafeti geri plana atmamış olacaksınız. Sizde kışın beyaz görüntüsü ve havasını bordo varak şıklığıyla tamamlayarak, gelecek sezona göz kırpabilirsiniz.

bordo-renkli-varak-4

Check Also

CANLILIK VE DİNAMİZMİN RENGİ: KIRMIZI

Aslında sıcağı çağrıştırdığı kadar canlılığı da çağrıştırır kırmızı. Doğada hayat belirtisi taşıyan her canlıdan yayılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.