Breaking News

SEZONUN EN TREND ÜÇLÜSÜ

Açık ve metalik tonlar olarak karşımıza çıkan renkler, kış aylarında olmamıza rağmen, iç açan ve göze ferahlık veren özellikleri ile tercih ediliyor. Moda devrede olunca “kışın bu renk giyilir mi?” diye sorulmuyor bile! Altın varak renginin farklı tonları diye düşünülse de aslında tamamen farklı renklerden bahsediyoruz: Açık bronz, gül kurusu ve pirinç sarısı…

acik-bronz-gulkurusu-pirinc-sarisi-1

Gülkurusu varak kaplamaları alabildiğine zarafet saçan yansımaları ile itici olacağını düşündüğümüz baskıları bile hoş gösterebiliyor. Ten rengine en yakın varak olarak anabileceğimiz bu ton, özellikle daha soft görünüm için elverişliliğini koruyor.

acik-bronz-gulkurusu-pirinc-sarisi-2

Açık bronz ise altın ile pembe ve bronz renklerinin eser miktarda karışımı sonucu oluşturulmuş metalik bej de diyebileceğimiz özel bir tondur. Özellikle açık ton kumaşların örtücü tutkal desenleri ile kaplanması, Açık bronzu, daha da vazgeçilmez ve çekici bir tonaton bileşeni kılıyor.

Kendi özel tonu ile açık bronz, UES Varak’ta yıllardır en çok satanlar listesinde üst sıralardadır.

acik-bronz-gulkurusu-pirinc-sarisi-3

Açık altın renginden farklı olarak pirinç sarısı, iyice kendini gümüşe doğru yaklaştırmıştır. Özellikle Altın varak tonu ile irtibatlı yeni renkler denemek istenirse mutlaka tatmin edecektir.

Check Also

VARAK BASKIDA ISI FAKTÖRÜ

Varak folyosu Varak patı Pres basınç ve hızı Presin ısı iletimi Baskı prosesinde bu dört …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.