Breaking News

BASKI MODASINDA YILAN DESENİ

Hayvan desenleri içinde en çok tercih edilenlerden biri olan yılan desenleri, doğadaki çeşitliliği ve renk cümbüşü ile her zaman baskı dünyasının önemli bir ilham kaynağı olmuştur. Gerçekte soğuk ve tehlikeli olan bu hayvan giyimdeki yeriyle cazibe ve gizem kaynağı olarak görülür.

yilan-modasi-1

Yılan desenleri özellikle ayakkabı ve çantalarda tutkal deseni olarak kullanılır. Ancak pantolon ya da elbiselerde de varak ile renklendirilmiş olarak kullanılabilir.

yilan-modasi-2

Yılan deseni multicolor varaklar ile daha da albenili şekilde ürünlerinize renk katacaktır. Kullanışlılık yönüyle öne çıkan varak baskı, parlaklık ile daha da göz alıcıdır. Gerçek yılan derisi görünümü için yılan desenli multicolor varakları denemelisiniz.

yilan-modasi-3

Yılan desen varak kaplamaların kullanıldığı kumaşlar asla tuşeden ödün vermezler. Kumaştaki yumuşak ve soft dokunuş ince tutkal tabakasıyla kaplanmış olsa da kaba durmaz ve dökümü yitirmez.
UES Varak, portföyünde bulunan yirminin üzerindeki yılan desen ve rengini kullanımınıza sunmaktadır.

yilan-modasi-4

Check Also

YILAN DESENİNE KISA YOLDAN ULAŞTIRAN VARAKLAR

Piton, anakonda, kobra gibi vahşi dünyanın mükemmel yaratıkları, moda dünyasına yıllardır ilham kaynağı olmaktadır. Baskı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir