Breaking News

VARAK IŞILTISI BU SEZON JEAN’LERE DE SIÇRADI

İki sezondur tişörtlerde, abiye ve spor elbiselerde, pantolonlarda, eteklerde, taytlarda, ayakkabı ve çantada sıkça gördüğümüz varak baskı, şimdi de kot kıyafetlerde kendini göstermeye başladı.

varak-baskili-jean-bulten

varak-baskili-jean-1
Lokal ya da ürünün tamamının kaplanması şeklinde uygulanan varak baskı ile kıyafetleriniz çok farklı bir hava kazanacak. Parça desenler, fırça ve airbrush efektleri, tozlu ya da kumlu görünüm, özellikle de pantolonlarda sıkça göze çarpan anakonda yılan pulu desenleri kot kumaşlar üzerinde bu sezon fazlasıyla görmek mümkün. Uygulandıkları ürüne tamamıyla farklı bir boyut kazandıran varak kağıtları ve lazer filmler ile kıyafetleriniz ışıl ışıl ışıldarken size spor ve cool bir şıklık getiriyor. Geçen sezon ben buradayım diyen metalik ve parlak renkler yerlerini daha mat ya da orta matlıkta, sedefli, pastel ve pudra tonlara bırakıyor.

Abartıyı sevmeyen ve daha natural görünmek isteyen kadınlar, bu tonlar ile baskı yapılmış jean ürünleri tercih edebilirler. Ayrıca sade akseuarlar ile yapacağınız uygun kombinler jean kıyafetleriniz ve sizinle bir bütün oluşturacağı gibi çevrenizde hemen farkedilmenizi sağlayacak. Bu sezon varak ve jean şıklığına kayıtsız kalmayın!

Check Also

VARAK BASKILI YIKAMA JEAN PANTOLONLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?