Breaking News

ŞIKLIĞINIZI PERÇİNLEMENİN YOLU: ‘’VARAK VE SİM IŞILTISI’’

Abiye giyim denince akla gösterişli, iddialı, sadelikten uzak ama abartısız bir şıklık gelir. Şık bir davet, bir düğün ya da katıldığınız bir açılışın hakkını vermek için size yakıştığını düşündüğünüz tarz her ne olursa olsun fark yaratmak sizin elinizde. 2015 yılının başlarından itibaren her tür abiye ve haute couture özel dikim elbiselerde metalik varak ışıltısını sıklıkla görmemiz mümkün. Altın ve gümüşün her tonunu, pastel renklerin tüm yumuşaklığını ve gökkuşağının tüm iddialı renklerini metalik tonlarla buluşturan tasarımcı ve hazır giyim markaları; abiye giyimde fark yaratıp, tüm moda severlerin gardıroplarında yerlerini hazırlıyorlar.

metalik-isilti-1

Kimi parçalarda hakimiyet metalik renkli kumaşlarda iken, kimi parçalarda varak detayını ufak dokunuşlarla görmek ve konuşulan bir tarz yaratmak sizin elinizde. Bu sezon özellikle Herve Leger markasının yarattığı bandaj tarzı elbiselerde metalik varak ışıltısının her tonunu görmemiz mümkün. Günlük hayatta da kullanılan bu elbiseler, parlak ve ışıltılı dokunuş ile abiye giyime uyarlanarak farklı bir şıklık oluşturmuş oldu. Bunun yanı sıra modada öncü dev markaların da yeni sezon abiyelerinde de bu yansımaları göreceğiz. Abiye şıklığa ulaşmak için tasarımcılar sadece varak parlaklığından faydalanmakla sınırlı kalmayıp kumaşlarda sim detayını da kullanarak büyülü bir görünüm kazandırmaya ve ışıltıyı en güzel şekilde yansıtmaya çalışmışlar.

metalik-isilti-2

Özellikle saten, ipek, şifon ve Fransız danteli üzerine uygulanan metalik varak ve sim tozu, kumaşlarla buluştuğunda tasarıma hayat veriyor. Tekstil sektöründe çok sık kullanılan varak ve sim; şık bir tarz, elegan bir görünüm ve farklı bir dokunuş yakalamak için en ideal ürünler arasında ilk sırada geliyor.

metalik-isilti-3

Metalik varaklar; sadece ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda kullanılmakla kalmayıp, her sezon en trend abiye parçaların çıkış noktası oluyor. Gecenin yıldızı siz olmak istiyorsanız metalik ışıltıyı üzerinizden eksik etmeyin…

metalik-isilti-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?