Breaking News

OXFORD TARZI AYAKKABILARDA VARAK PARLAKLIĞI

İlkbahar ve yaz aylarına damga vuran, hem maskülen olmayı hem de rahatlığından ödün vermeden farklılık yaratmayı seven herkesin, sonbaharın kasvetli ve gri havasında da Oxford tarzı ayakkabılardan vazgeçmediğini görüyoruz.

oxford-ebulten-banner

oxford-ebulten-banner-2
Bu tarzın stiline biraz daha şıklık ve yeni bir silüet kazandırmak için; ayakkabı tasarımcıları, metalik duygu ve varak ışıltısını en temel şekilde kullanarak, yeni bir akım daha yaratmış oldular. Oxford tarzı bu ayakkabılar, metalik ışıltısı sayesinde atılan her adımda iz bırakacak…

Oxford tarzı ayakkabılar ile; maskülen şıklığı gece kullanımı dışında gündüz rahatlığına da taşıyarak, cesur ve stil sahibi olmanın, ayrıca varak modasını ayakkabılarınızda da kullanmanın öncüsü olmuş olacaksınız. Bu metalik akım; gümüş ve altın tonlarının hakimiyeti altında gibi görünse de, bakır ve tonlarıyla da çok şık bir görünüme sahip olacaktır.

Bir trend figürü olmak için Oxford tarzı bir ayakkabı ve tamamlayıcı bir metalik varak ışıltısı yeterli. Kendi modanızı renklendirmek ve cesur davranmak sizin eliniz de..

Check Also

AKSESUARLARDA VARAK MODASI

Bu sezon tüm modayı içine alan varak ışıltısı, sonunda aksesuarlara da sıçradı. Parıltılı, ışıl ışıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?