Breaking News

MODANIN GELECEK HALİ: “HOLOGRAM”

Fütüristtik bir anlayış olarak modaya giriş yapan ve içinde bulunduğumuz modern çağın moda literatüründe yerini alan hologram ışıltısı, bu sezon ve gelecek sezonlar için iddialı olmanın farkını ve tarzını yansıtıyor. Parlak, çarpıcı, göz alıcı parçaların ve aksesuarların sahibi olmanın en doğru zamanı. Burberry, Hugo Boss, Stella Mc Cartney gibi dünyaca ünlü moda devleri her sezon parçalarında hologram ışıltısını ve gücünü kullanarak yeni tasarımlara yön vermeye devam ediyor.

d386da839a1271f46e82d36e5afe54b8

Sizler de hologram efektini ve ışıltısını giyim tarzınıza ya da aksesuar seçimlerinize yansıtmak isterseniz, size tavsiyemiz tek renk üzerinde yoğunlaşarak, bu görsel şöleni şıklığınızın ve fütüristtik modanızın etiketi haline getirmeniz. Düz ve tek renk beyaz bir elbisenin üzerine alacağınız hologram efektli bomber bir ceketle, yine düz siyah şık bir kokteyl elbisesi ile tamamlayacağınız hologram ışıltılı clutch bir çanta veya spor şıklık yaratmak için kot tercihinizin altına spor ya da Oxford tarzı hologram parlaklığına sahip bir ayakkabıyla, stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

hologram-elbise-1

Yeni bir yıla gireceğimiz bu günlerde, hologram ışıltısından ve farklılığından korkmadan, dolaplarınızda yerini alacak sezon parçalarıyla, gelecek modasını bugünden hayata geçirmiş belki de yeni bir yılın hediyesi olarak bu ışıltıyı sevdiklerinizle de paylaşarak hem modaya yön vermiş hem de onları mutlu etmiş olacaksınız.

hologram-elbise-2

Check Also

HOLOGRAM RENKLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.