Breaking News

IŞILTININ TRENDİ: SİM TOZU

Her zaman sadeliği küçük dokunuşlarla zenginleştirmek ve farklı bir tarz yakalamak, zerafetten ve şıklıktan ödün vermeden stil sahibi olabilmek çok kolay. Sadece doğru ve dozunda yapılan bu küçük dokunuşlar, sizi bambaşka bir havaya büründürerek bir stil ikonu olmanızı daha da kolay hale getirebilecek.

sim-bulten-isilti-1

sim-bulten-isilti-2
Bu hafta sizinle simlerin dünyasında ışıltılı ve pırıltılı kısa bir yolculuk yapmaya karar verdik. Sadece evlerimizde hobi amaçlı kullandığımız simlerin, aslında moda dünyasının önde gelen tasarımcılarının çok sık kullandığı bir ürün olduğunu biliyor muydunuz? Miu Miu, Dolce Gabbana, Christian Louboutin, Furla gibi dünyaca ünlü markalar; özellikle şıklığın tamamlayıcısı aksesuarlarında sim ışıltısını sıkça kullanarak, moda severlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan sim tozu; deri, kumaş, ahşap, metal, kağıt ve cam gibi bir çok malzemeye uygulanabilmektedir. Sadece tasarımcıların değil, sizin de evlerinizde pratik bilgiler ışığında uygulayabileceğiniz bir ürün olan sim tozu; verdiği enerjiyle, sizin de masallar ülkesinde keyifli bir yolculuğa çıkmanıza neden olacak. Tutkal benzeri yapıştırıcılarla kolaylıkla uygulayabilecek; eski ve kullanılmamaya yüz tutmuş herhangi bir aksesuarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabileceksiniz.

Check Also

SİM TOZU

PET, PVC gibi termoplastik veya Aluminyum hammaddelerden plaka halinde üretilerek renklendirilmiş malzemelerin, belirli şekil ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.