Breaking News

HAVYAR BASKI İLE KIYAFET VE AKSESUARLARINIZ YENİ BİR BOYUT KAZANACAK

Emprime sektöründe sıkça karşımıza çıkan havyar boncuk, şimdilerde ayakkabı, çanta, çeşitli takı ve aksesuarlarda da kullanılmaya başladı.

havyar-boncuk-aksesuar-bullten

havyar-baskili-ayakkabi
Uygulandığı alana farklı bir doku veren bu malzeme ile kıyafetleriniz artık yeni bir boyut kazanacak. Renkli, mat ve parlak renkte havyar boncuk uygulanmış kıyafetler ile hem ışıltılı hem de spor bir şıklık elde edebilirsiniz.

İşletme şartlarında istenildiği gibi renklendirilebilen bu boncuklar, pvc den üretilmiş olup özel bir tutkal yardımıyla kumaş zeminine serpilerek uygulanabilmektedir. Kaliteli bir baskı tutkalı ile yapılan baskılarda boncuklar kumaşa daha iyi tutunabildiği için sürtünme sonrası dökülme oranı en aza inmektedir.Ayrıca havyar baskı metodu size istediğiniz gibi desenlendirme yapma imkanı da sunar.

Bershka, Miss Selfridge, Asos gibi hazır giyim markaları ve ünlü tasarımcılar tarafından bu sezon koleksiyonlarda sıkça tercih edilen havyar boncuklu baskılı ürünlere dolabınızda yer açın.

Check Also

HAVYAR (BONCUK) BASKI İLE VARAK BASKININ BULUŞTURULMASI

Havyar (boncuk) baskı, tutkalın kumaşa belirli desenler şeklinde aktarıldıktan sonra üzerine havyar serpilerek oluşturulan boyutlu, özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.