Breaking News

DERİ GÖRÜNÜMLÜ TAYTLAR

Geçtiğimiz sezon yükselişe geçen tayt modası bu sezonda tüm hızıyla devam ediyor. Lateks, payetli, çiçek desenli, dijital baskılı, motorcu taytlardan sonra, şimdi de deri görünümlü taytlar gündemde.

deri-gorunumlu-tayt

Deri Grünümlü Tayt

Bir çok ünlü yıldızın tercih ettiği deri taytlar ile siz de hem spor hem şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Oldukça rahat bir kesimi olan bu taylar büyük rahatlık sağlayacak ve hiç üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.
Vücut yapısına güvenen ve taşıyabileceğine inanan hanımlar deri görümünlü varak baskılı bu tayt modellerinden mutlaka birer tane edinmeliler. Bu ürünleri kullanırken şayet dikkat etmezseniz bayağı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kendi başına zaten iddaalı olan bu ürünleri sade trikolar, düz renk tişörtler, deri ceketler, spor ayakkabılar ve minimal kesim çantalar ile kombinleyebilirsiniz.
Sezonun trendi vamp tayt modasında en çok tercih edilen ve trend olan renkler ise siyah, mavi, lacivert ve koyu kahve tonlar. Siz de fiziğinize güveniyorsanız bu taytlardan hemen bir tane edinin deriz.

Modasız kalmayın!

Check Also

“WETLOOK” MODASI

Geçen sezondan bu yana devam eden yükselişini hala sürdüren deri modası, tüm hızıyla devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.