Breaking News

ÇOCUK GİYİMDE VARAK CANLILIĞI

Yeni bir seneye merhaba dediğimiz bugünlerde, modanın sıcak dokunuşlarını her ayrıntıda görmeye ve yenilikleri haber vermeye devam ediyoruz. Işıltı ve görkemin kendini en çok gösterdiği, metalik efektlerin en çok kullanıldığı aylardayız.
cocuk-giyim-varak-1
Özellikle yetişkin modasında karşımıza çıkan metalik ışıltı ve varak kullanımı, artık çocuk ve bebek giyim modasının da sevimli tarafı haline geldi. Çocuklar için tasarlanan varak baskılı giysiler, metalik parlaklığıyla fark yaratan ayakkabılar, özellikle kız çocukları için tasarlanan saç aksesuarları, bebekler için soğuk havayı daha da sıcak kılacak parlak tulumlar, bu kış sezonunda fark yaratan ve çocuk modasını daha da ön plana çıkaran parçalar olarak görülecek. Çocuklar için uygulanan bu metalik ışıltılı ve varak baskılı parçalar, çocuklarımızı hem daha sevimli hem de küçük birer moda ikonu haline dönüştürecek.
cocuk-giyim-varak-2
Baskılı giysi üretiminde insan sağlığına ve ekolojik sisteme zarar vermeyecek seviyelerde titizlikle çalışılarak hazırlanan bu koleksiyonlar, hem çocuklarımızın sağlığına en uygun şekilde hazırlanmakta hem de onların konforundan da ödün vermeden raflardaki yerlerini almaktadır. Ünlü markaların da sezon ürünlerinde sıklıkla kullandığı bu parçalar, Burberry ve Adidas gibi öncü isimlerin ‘’Fashion Kids’’ adı altında oluşturdukları koleksiyonlarında yer almaktadır.
cocuk-giyim-varak-3
Çocuk modası artık başlı başına bir sektör haline geldiği için metalik parlaklığı ve varak baskıyı sıkça ve her tür parçada görmeye alışacağız. Metalik renklerin her tonunda uygulanan bu parçalar, kız ve erkek çocuğu için en uygun şekliyle moda sever anne ve babaların ilgisine sunulmaya devam edecek.
Yeni sene, yeni umutlar ve güzellikler getirirken sizler de hayatınızdan ışıltıyı ve parlaklığı eksik etmeyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.