Breaking News

TEXPO EURASIA 2014 FUARININ ARDINDAN

26 Mart 2014 tarihinde kapılarını açan ve dört gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayan 31. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı yani bilinen adıyla TEXPO Eurasia 2014 sona erdi.

UES Varak, fuar boyunca müşterilerine geniş ürün portföyünde bulunan ürünlerle ilgili bilgiler sundu. Başta varak çeşitleri olmak üzere; sim, emülsiyon, ragle lastikleri ve havyarlar ile ilgili numunelerin yer aldığı standımızda, modanın yakından takip edilmesi için hazırlanan Trendbook ile ziyaretçilere alternatif renk ve desenler sunuldu.

Standımızda; 10 yıkamaya kadar üstün yıkama haslığı sunan THERMOWASH varaklar en büyük ilgiyi görürken, ayrıca yeni mat renkler ve kamuflaj desenli multicolor varaklar da fuarda göze çarpan ve ilgi gören ürünlerimizdendi.

Bizleri, TEXPO Eurasia 2014’te bulunan standımızda ziyaret edip yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunar, en kısa zamanda iş ilişkilerimizin daha da gelişmesini temenni ederiz…

TEXPO EURASIA

Check Also

TEXPO EURASIA 2015 ARDINDAN

Texpo Eurasia 5 Şubat 2015 tarihinde kapılarını 32. Kez ziyaretçilerine açtı. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.