Breaking News

FESPA AFRICA 2014

Federation of European Screen Printers Associations (Avrupa Emprimeciler Dernekleri Federasyonu) yani FESPA, dünya çapındaki 37 derneğiyle gerçek anlamda küresel bir kuruluş olup, uluslararası, bölgesel ve ulusal piyasalara hizmet etmek üzere Avrupa, Asya ve Latin Amerika’da düzenlediği çeşitli etkinliklere bu sene ilk defa açılacak FESPA AFRICA fuarı ile Afrika kıtasını da ekliyor.

fespa-africa-bulten

En son dijital baskı teknolojilerini, sarf malzemelerini ve çözümlerini sergileyen 200’den fazla markaya ev sahipliği yaparken konferanslar ve uygulamalı gösterim alanları ile de zengin bir eğitim içeriği sundu. FESPA Africa ziyaretçileri, ilham alıp, baskı dünyası ile iletişime geçtiler ve öğrendiklerini bir an önce uygulamaya hevesli olarak fuardan ayrılmayı hedefliyorlar. Bu sene ilk kez düzenlenecek bu etkinlik tıpkı diğer coğrafyalardaki gibi çok verimli geçeceğe benziyor.

FESPA’nın Afrika’daki bu ilk organizasyonu 2-4 Temmuz 2014 tarihleri arasında Güney Afrika Cumhuriyeti’nin eşsiz güzellikteki şehri Johannesburg’da Gallagher Convention Centre’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Check Also

FESPA 2015 – KÖLN FUARINDAYIZ

18 Mayıs 2015 tarihinde Almanya’nın Köln kentinde başlamış olan “FESPA 2015”, bugün itibariyle üçüncü etkinlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?