Breaking News

YILAN DESENLİ MULTICOLOR VARAK

Moda dünyasının baskıda vazgeçilmez desenlerindendir yılan… Anakonda, piton, kobra gibi vahşi dünyanın mükemmel yaratıkları, moda dünyasına yıllardır ilham kaynağı olmaktadır. Varak deseni olarak yılan, artık daha fazla kullanılıyor.

Yılan deseni, vahşi görünümü yanında her zaman dikkat çekici olmuştur. Desenin kamuflaj etkisi ve doğal kıvrımları konfeksiyon, döşeme-perdelik, ayakkabı, çanta üreticileri tarafından her zaman tercih edilmiştir.

yilan-manset

Gerçek yılan pulu görünümü ve parlaklığı verebilen varak genelde komple kaplama yapılıyor. Jean pantolonlara dikim öncesi yada sonrası uygulamalarda yıkamalı yada yıkamasız olarak uygulanabiliyor.

F-130-01 yılan desenli varakla renklendirilmiş bir etek. Yoğun desenler üzerine basılan multicolor varaklar kumaşın dokusunu tamamen kaybettirmeden kendi desenini belirgin hale getirebiliyor.

124-02-pantolon
F-124-02 Kaplamalı Jean
yilan-etek
F-130-01 Kaplamalı Etek

Komple kaplama varak baskı teknolojisi ile oldukça net baskılar elde edilebiliyor. Gerçeğe yakın parlaklık ve desenler yakalamak multicolor varaklarla çok daha kolay

Lazer kağıtlar ile birleştirilen multicolor varaklarla gerçeğe yakın yılan efektleri hem renk hem de doku olarak mümkün. Gelişen ve ekonomikleşen baskı teknolojileriyle siz de artık kreasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

yilan-son

Check Also

BASKI MODASINDA YILAN DESENİ

Hayvan desenleri içinde en çok tercih edilenlerden biri olan yılan desenleri, doğadaki çeşitliliği ve renk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.