Breaking News

MAT RENKLİ VARAKLAR

Varak kullanmak istiyorsunuz, ancak altın ve gümüş kreasyonlarınız için çok alışılmış yada fazla dikkat çekici geliyorsa size önerilerimiz var… Artık varak denilince sadece metalik ya da çok ışıldayan renkleri kullanmak zorunda değilsiniz. Sıradan gümüşü, mat gümüş ile değiştirin. Farkı göreceksiniz!

Ya da matlaştırma kağıdı ile pat desenleri mat gösteren bir etki oluşturabilirsiniz. Düz renk, sedefli, multicolor gibi çeşitleriyle 50’nin üzerinde mat varak çeşidimizle baskılı ürünlerinizde yeni bir dönem başlatın.

mat-renkler-2
Matlaştırma Kağıdı uygulanmış bir elbise

Şimdiden önümüzdeki sonbahar-kış sezonu ürünlerinin hazırlıklarını bitirmek gerekiyor. Tasarımlar yapılırken unutulamaması gereken şey, varak baskıya koleksiyonlarda daha fazla yer vermek. Varak baskı artık sadece metalik efekt, parlaklık ve göz alıcılık demek değil; mat ve yarı mat varaklar, yada yıkama efekti ile soldurulmuş varaklar ile daha natürel ve soft görünümler elde ediliyor. Stoklarımızda bulunan 50’nin üzerinde mat düz renk ve multicolor varaklardan, ya da matlaştırma etkisine sahip şeffaf varaklardan numune isteyin.

mat-renkler-1

Geçtiğimiz yıl özellikle mat siyah (Coal Black) rengi varakla çok başarılı işler yapıldığını unutmayın. Tayt kumaşından tişört baskılarına, montluk kumaşlardan her türlü yüzeye kadar oldukça yoğun kullanılan bu renk önümüzdeki sezon için farklı mat renk varak ihtiyacı doğurdu.

mat-renkler-3
Mat Siyah Varak kaplamalı bir elbise

Özellikle kaplama teknolojisinin gelişmesiyle düşük gramajlı kumaşların farklı efektlere bürünmesi kolaylaştı. Normal dokuma yada örme kumaşlar, likralı da olsa bu yeni tekniklerle ıslak efekti ya da deri görünümüne varak baskı ile rahatça dönüşebilir oldu.

Geç kalmadan bu yeni renkleri koleksiyonunuza katın ve 2014-2015 Sonbahar-Kış modellerinizi daha çekici kılın.

Check Also

MAT VE SEDEFLİ VARAKLAR

Varak denilince ilk akla gelen metalik, parıltılı düz renkler olmasına rağmen; tekstil ve deri baskı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.