Breaking News

KENDİNİZİ GİZLEYİN: KAMUFLAJ DESENLİ VARAK

Moda trendleri arasında her zaman yerini koruyan, daha militer ya da isyankar bir hava oluşturan kamuflaj desen de artık varak baskı ile elde edilebiliyor.

F-393 serisi Kamuflaj desenli varaklar
F-393 serisi Kamuflaj desenli varaklar

F-393 serisi kamuflaj varaklar, mavi-denizci grubu ve yeşil/kahve-karacı grubu olarak üretildi. Hem metalik hem de soft ton renklerle üretilen varaklarla her ne kadar kamuflajın ruhuna ters bir parlaklık ve çekicilik oluşturulsa da, bu desenlerle farklılık oluşturmak isteyenlere yeni bir alternatif sunma şansı doğdu. Siz de kaplama ya da desenli patlar üzerinde kullanarak koleksiyonunuza yenilik katın.
kamuflaj-pigment
Kamuflaj desen çoğunlukla pigment baskı ya da transfer baskı yöntemleriyle uygulanır. Solgun görünmesi sayesinde, doğasında olması gereken renklerin varak ile birleşmesi sonucu, aykırı ama bir o kadar da çekici görünümler elde edilebilir.

kamuflaj-bayan-elbise
kamuflaj-erkek

Militer görünüm veren kamuflaj desenin, parlak ya da metalik renklerle kullanılması pek o kadar yaygın olmasa gerek…Yine de daha küçük ögeli ve uyumlu renklerle birlikte parlak bir görünümle birleşerek abiye kıyafetler için de oldukça ilginç bir alternatif olabilir.
mavi-kamuflaj
Sadece yeşil kahve tonları değil aynı zamanda mavi gri tonlarında olan varyant da hazır. Mutlaka denemelisiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.