Breaking News

KAHVE/BAKIR TONLARI

Doğanın en fazla bulunabilir renkleri tabii olarak modanın da vazgeçilmezleri olarak karşımıza çıkıyor. Tarihte giyimde özellikle savaş kıyafetlerinde yer bulan bakır ve kahve tonları, parlaklık ve kızıllığıyla hasmına meydan okuma ve “ben buradayım” demenin bir yolu olmuştur.

kahve-bakir-1

Kadın giyimin vazgeçilmez klasik renklerinden kahve; bakır tonlarıyla kendine metalik bir arayüz bulur. Varak baskının klasik altın ya da gümüş renklerinden farklı olarak, alışılmışın dışında bir doğal güzellik katar. Özellikle son yıkama gibi ek efektler, mevcut varak tonunda hoşa giden sapmalara sebep olur.

kahve-bakir-2

Aslında Bakır varakla elde edilen tonlar, çoğu zaman doğada saf olarak bulunan renklerdir. Ancak havadaki oksijenle yaşanan kararma, natürel bakır rengini daha çok kahve tonlarına yaklaştırır. Dolayısıyla ürün portföyümüzdeki kahve ve bakır tonları, doğadakinin aksine bakır tonlarından daha koyu renklerdedir.

kahve-bakir-3

6 farklı bakır tonu ve 3 farklı bronz tonu size kahve, siyah, bej, beyaz gibi ana renk yüzeylerde “tona ton” ya da kontrast baskılar yapma imkanı sunuyor. Varak baskıyı farklı renklerde koleksiyonlarına katmak isteyen tasarımcıların mutlaka denemesini öneriyoruz.

kahve-bakir-4

Check Also

BAKIRLAR İLE BRONZLAR

Aslında Bakır ve bronz rengi de dahil olmak üzere varakla elde edilen renkler çoğu zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.