Breaking News

GÖKKUŞAĞI (RAINBOW) VARAKLAR

Yıllardan beri multicolor varak dendiğinde ilk önce akla gelendir, “Gökkuşağı Varak”. Varak baskıda oldukça popüler renklerden olan gökkuşağı renkleri genel olarak hem kaplamalarda hem de desen üzeri uygulamalarda kullanılıyor. Klasik gökkuşağı renkleri hem strip-çubuk şeklinde hem de dağınık şekilde kullanılıyor.

gokkusagi-1
gokkusagi-varak-1

Strip gökkuşağı UV renkleriyle de üretilmeye başlandı. Mor, lila ve yeşil renkleri ile ultraviyole efekti oluşturulup, gökkuşağının değişik bir versiyonu olan varak F-28-32 koduyla sunuluyor.

gokkusagi-varak-2

Multicolor gökkuşağı varaklarla yapılacaklar o kadar çok ki… Varak baskı, başka tekniklerle elde edilmesi oldukça zor ve pahalı görünümlere; kolay, seri ve ekonomik olarak ulaşmaya imkan tanıyor.

gokkusagi-sort

Farklı yoğunluk ve çözünürlükteki tutkal zeminlere uygulanan multicolor varaklar; her renkteki zemin ve desen üzerinde tamamen farklı, özgün parlak yüzeyler olarak sonuç veriyor.

gokkusagi-varak-3

Siz de artık klasik olan altın gümüş yanında farklı metalik etkiler için yeniliklerle buluşun, bazen varak baskı olduğu bile tahmin edilemeyen multicolor varakları seçin.

Check Also

SEZONUN TREND RENKLERİ ENERJİSİNİ ‘’GÖKYÜZÜNDEN’’ ALIYOR

Her sezon ön plana çıkan altın ve gümüş tonlarındaki metalik renkler, bu sezon gökyüzü ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.